Робота Івано-Франківськ: HR, управління персоналом - вакансії, Робота в Івано-Франківську. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці HR, управління персоналом.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансії в Івано-Франківську / Вакансії в Івано-Франківську / Вакансії HR, управління персоналом, Івано-Франківськ

На 25.05.2020 в нашій базі:  2 вакансій,   638 резюме

Робота в Івано-Франківську в рубриці HR, управління персоналомНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері HR, управління персоналом в Івано-Франківську. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «HR, управління персоналом»).


По вашому запиту знайдено: 1 вакансій
 • Вакансія: Скаут

  Flirt and marriage

  Требования:

  Навыки общения и ведения личной переписки с пользователями соц.сетей;

  Навыки продаж услуг в Интернет;

  Стабильный доступ в Интернет;

  Активная позиция и желание зарабатывать.

  Обязанности:

  Поиск и привлечение фотомоделей и/или переводчиков


  Условия работы:

  Удаленная работа в удобное для Вас время, в удобно...


Jobs.ua рекомендує переглянути: