Робота Івано-Франківськ: Консалтинг - вакансії, Робота в Івано-Франківську. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Консалтинг.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансії в Івано-Франківську / Вакансії в Івано-Франківську / Вакансії Консалтинг, Івано-Франківськ

На 21.11.2019 в нашій базі:  36 вакансій,   2815 резюме

Робота в Івано-Франківську в рубриці КонсалтингНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Консалтинг в Івано-Франківську. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Консалтинг»).


По вашому запиту знайдено: 15 вакансій
 • Вакансія: Менеджер по продажам

  Свен Билдинг (Кравчук Олег Анатольевич)

  Свен Билдинг- успешно развивающаяся компания, в связи с расширением штата открывает вакансию менеджера по продажам. Мы ищем целеустремленного, сотрудника который готов приобретать новые навыки и развиваться внутри стабильной компании.

  Требования:

  • Логическое мышление;
  • Грамотная речь;
  • Целеуст...
 • Чешская компания PERSPEKTIVA IMPEREAL - ведущая компания на рынке по предоставлению комплексных услуг в Чехии.

  О компании:

  • Деятельность: иммиграция, образование, предпринимательство, недвижимость в Чехии.
  • Центральный офис в Чехии, в Праге. Филиалы на территории стран СНГ.
  • Более 10 лет на рынке.
  • Сайт компании: czholding.com.ua
  • Требования: Аккуратность, грамотная речь. Английский - хотя бы средний уровень. Свободная работа с ПК, знание 1С будет преимуществом.

   Обязанности: Работа с документами (в т.ч. на английском языке), работа с клиентами

   Условия: Официальное трудоустройство с первого дня, 5/2, комфортабельный офис, дружный коллектив. Возможность роста, получения новых знаний и нав...

  • Вас приваблюють соціальні медіа, маркетинг, соціологія, любите працювати з даними, спілкуватися з іноземцями, дбаєте про екологію і не знаєте, як це все поєднати разом? Тоді, можливо, ми шукаємо саме Вас!

   З нами Ви навчитеся досліджувати соціальні медіа в SocioPats, моніторити ринок електрокарів в E-cars market in Ukraine і проводити масштабні дослідження споживачів в ...

  • Компанія Консалтинг 2011 - це команда справжніх професіоналів, успішних людей та тих, хто постійно досягають поставлених цілей, хто не любить обмежень і завжди прагне заробляти більше.

   У зв'язку з розширенням ми шукаємо у свою команду нових працівників для постійної роботи з новими та існуючими клієнтами.

   Ми пропонуємо:


   Пошук роботи в Івано-Франківську: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Івано-Франківську. Пошук роботи в Івано-Франківську за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Консалтинг з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Івано-Франківськ і вакансії Івано-Франківську на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: