Робота Івано-Франківськ: Готельний бізнес - вакансії, Робота в Івано-Франківську. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Готельний бізнес.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансії в Івано-Франківську / Вакансії в Івано-Франківську / Вакансії Готельний бізнес, Івано-Франківськ

На 22.09.2019 в нашій базі:  60 вакансій,   2990 резюме

Робота в Івано-Франківську в рубриці Готельний бізнесНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Готельний бізнес в Івано-Франківську. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Готельний бізнес»).


По вашому запиту знайдено: 70 вакансій
 • Потрібні робочі в готелі 4 -5* в Німеччину
  Місце праці:
  острів Юіст (Juist) , Германія
  Обов"язки:
  Прибирання номерів (норм немає, головне якість)
  Вимоги:
  ID-kart
  жінки до 45 років якщо пари то до 35 років!!
  Умови:
  Офіційне оформлення документів
  Робота по 8 год/день
  5 днів в тиждень
  Зарплата 1000€/місяць, ставка

 • Вакансія: Хостес

  Ночной клуб «СКАРЛЕТ»

  Новый элитный ночной клуб «СКАРЛЕТ» набирает на работу администраторов-хостес.

  Можно без опыта работы (обучаем)

  Требования;

  - Возраст 18-30 лет

  - Знание английского языка приветствуются.

  - Опрятный внешний вид

  - Желание работать и развиваться

  Собеседование проходит с Пн-Пт с 12:00-19:30

  предлагаем:

  - Иногородним возмо...

 • Вакансія: Офіціанти

  ФЛП "Григорская Е.С."

  Офіціанти в ресторан отеля "Європейский" терміново потрібні на постійне місце роботи (м. Київ, ст.м. "Олімпійська"). Графік роботы: 8.00-16.00 або 12.00-21.00. Вимоги: бажано від 18 років. З/п: ставка 280 грн/зміна + чайові + форма + харчування.

  ...
 • Вакансія: Администратор в отель

  ФЛП "Григорская Е.С."

  Администратор в отель "Европейский" срочно требуется на постоянное место работы (к. Киев, ст.м. "Олимпийская"). График работы: посуточно (10.00-10.00). Требования: желательно знание английского языка, знание ПК на уровне пользователя (работы с интернет-сайтами, букинг). Обязанности: прием те...

 • Вакансія: Горничная

  Гостинница «Экспресс»

  Крупный, известный Киевский гостиничный комплекс «Express Hotel» объявляет конкурс на позицию горничной

  Навыки:

  • Знание технологии уборки;
  • Опыт работы в гостиницах и отелях приветствуется;

  Функциональные обязанности:


  Пошук роботи в Івано-Франківську: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Івано-Франківську. Пошук роботи в Івано-Франківську за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Готельний бізнес з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Івано-Франківськ і вакансії Івано-Франківську на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: