Вакансія Графічний дизайнер, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Графічний дизайнер (DIMAX International GmbH). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансія: Графічний дизайнер (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Техно Трейд КС» є ексклюзивним представником та постачальником продукції ТМ «KONNER &amp; SOHNEN» (Німеччина) — бензинові та дизельні генератори, бензинові культиватори та мотопомпи, оголошує про відкриття вакансії</p> <p><strong>Дизайнера!</strong></p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li><strong>повна зайнятість у офісі р-н Троєщина, вул. Електротехнічна 47,</strong></li><li>офіційне працевлаштування у стабільній міжнародній компанії</li><li>соц. пакет медичне страхування</li><li>безліч можливостей для професійного та кар'єрного зросту</li><li>заробітна плата за результатами співбесіди, з урахуванням побажань кандидатів, залежить від досвіду</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>розробка дизайну для каталогів та презентацій</li><li>верстка багатосторінкових каталогів, інструкцій</li><li>розробка дизайну упаковки товару</li><li>обробка фото</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи від 2-х років у сфері дизайну</li><li>знання Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, InDesign</li><li>уважність до деталей та цифр, посидючість та вміння працювати з великим обсягом інформації</li><li>креативність</li><li>портфоліо обов’язково</li></ul><p>Чекаємо ваші відгуки зі вказаною сумою бажаної заробітної плати!</p> <p>До зустрічі в команді Dimax group!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Майстер на ремонт одягу та підгон одягу іноді пошиття Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Кравець-швачка, закрійник інпошив Ательє класа Люкс Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Садівник Landscape Creator 35000 грн.
Видеограф PromotionStyle 15000 грн.
Модель, фотомодель PromotionStyle 40000 грн.
Модель в рекламу инструмента PromotionStyle 40000 грн.
Художник-викладач в творчу студію Арт-Студія «Творча Кухня» 8000 грн.
Швачка Ателье Шпилька 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: