Вакансія Майстер з ремонту генераторів, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Майстер з ремонту генераторів (DIMAX International GmbH). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Виробництво / Майстер з ремонту генераторів

На 25.07.2024 в нашій базі:  271 вакансій,   631 резюме

Вакансія: Майстер з ремонту генераторів (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Техно Трейд КС» є ексклюзивним представником та постачальником продукції ТМ «KONNER &amp; SOHNEN» (Німеччина) — бензинові та дизельні генератори, бензинові культиватори та мотопомпи, оголошує про відкриття вакансії</p> <p><strong>Механік з ремонту генераторів!</strong></p> <p>Сервісному центру потрібен механік, який буде здійснювати ремонт дизельних генераторів, культиваторів та мотопомп.</p> <p>Необхідно:</p> <ul><li>Досвід роботи з ремонту та обслуговування бензинових і дизельних генераторів;</li><li>Скрупульозність, відповідальність, пунктуальність, вміння працювати в команді;</li><li>Досвід роботи з вимірювальними приладами;</li><li>Знання основ електротехніки (теорія, практика);</li><li>Активна життєва позиція, готовність до прийняття рішень, бажання розвиватися;</li><li>Готовність до виїздних ремонтів</li></ul><p>Перевагою для кандидата буде:</p> <ul><li>Вища освіта (ідеально — технічна);</li><li>Досвід роботи не менше 3 років</li></ul><p>Ми готові запропонувати вам комфортні умови роботи:</p> <ul><li>Повний робочий день з 9:30 до 18:00 з обіднім перервою;</li><li>Стабільна та гідна заробітна плата з виплатою 2 рази в місяць (зарплата та можливість взяти аванс — за бажанням), яка обговорюється індивідуально за результатами співбесіди;</li><li>Офіс компанії знаходиться на Лівому березі, район Троєщина, що дає можливість уникнути пробок в ранковий та вечірній час;</li><li>Повна та всебічна допомога всіх співробітників компанії в створенні для вас максимально комфортного робочого місця для максимально результативної праці;</li></ul><p>Чекаємо ваші відгуки!</p> <p>До зустрічі в команді Dimax group!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Зварювальник ІСМ Промінь ТОВ 25000 грн.
Робочий на виробництво ADS Захід 30000 грн.
Збірник дверей шаф-купе ADS Захід 30000 грн.
Різноробочий ЗАТ "Будинженермережа-2" договірна
Електрик ПрАТ АКА договірна
Фарбувальник столярних виробів Інсайд 25000 грн.
Машиніст дорожньо-транспортних машин 5 розряду КП ММР Миколаївські парки... 11751 грн.
Ливарник виробів із пластмас (поліетилен, поліпропілен) на т... Київське учбово-виробниче... 8000 грн.
Інженер енергетик кошторисник ,конструктор щитового обладнан... Группа Компаний ЭРА 27000 грн.
Робітниця ТОВ "ОЛІМП-2008" 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: