Вакансія Помічник керівника, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Помічник керівника (Rondesign). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Офісний персонал / Помічник керівника

На 25.07.2024 в нашій базі:  271 вакансій,   631 резюме

Вакансія: Помічник керівника (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо в нашу команду (офіс в м.Одеса, Пушкінська, 42) не просто помічника керівника, а «свою людину». Яка зможе влитися до колективу та допоможе зробити роботу керівника вільнішою та простішою. <br /><br /></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Грамотність (знання правил орфографії та пунктуації, стилістичних норм).</li><li>Вміння зрозуміло доносити інформацію.</li><li>Здатність тримати ключові моменти у фокусі своєї уваги.</li><li>Системний підхід під час виконання завдань.</li><li>Уважність, педантичність, високий рівень самоорганізації, проактивність.</li><li>Виконання поставлених планів.</li><li>Вміння працювати з великими обсягами інформації.</li></ul><p><strong>Буде плюсом:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи у подібній сфері.</li><li>Наявність водійських прав.</li><li>Знання тайм-менеджменту.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи з 10 по 18.</li><li>Конкурентоспроможна ЗП.</li><li>Програма навчання та тренінгів.</li><li>Свобода у прийнятті рішень.</li><li>Комфортний офіс.</li><li>Оплачувані відпустки та лікарняні.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Допомога у виконанні поточних завдань.</li><li>Організація ділових та особистих зустрічей, поїздок.</li><li>Робота з документами та ведення листування (англійською та українською).</li><li>Ведення особистого календаря та особових справ. Нагадування про заходи.</li><li>Вирішення організаційних питань.</li><li>Постановка завдань водіям, кур'єрам.</li></ul><p><strong>Відгукнутися або поставити уточнюючі питання можна в Telegram: або ж на пошту.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з туризму Квитки у літо 12000 грн.
Інспектор відділу кадрів Концерн «Городские теплов... 15000 грн.
Офіс-менеджер Сиа-телеком 15000 грн.
Business Assistant Wild Wild Leads договірна
Service Coordinator Front Desk Helpers 40000 грн.
Менеджер з продажу кондитерських виробів Фабрикант 15000 грн.
Працівник в відділ маркетингу CrestWave 25000 грн.
Помічник керівника Похмурська-Панів Г.М. 25000 грн.
Диспетчер - оператор таксі Таксі «ГЛОБАЛ» 12000 грн.
Асистент лікаря УЗД Медичний Центр «Гамета» 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: