Вакансія Менеджер, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Менеджер (Kotok SMM Agency). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансія: Менеджер (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо креативних та комунікабельних SMM-менеджерів до нашої компанії «KOTOK SMM AGENCY»!</p> <p><br /></p> <p><br /></p> <p> Ми працюємо на ринку вже багато років, і хочемо розширити нашу команду. Якщо ви любите спілкуватися, знаєте мови та прагнете професійного розвитку – приєднуйтесь до нас!</p> <p><br /></p> <p><br /></p> <p>Основні вимоги:</p> <p>- Знання однієї з мов на рівні B1-B2: чеська, німецька, польська або іспанська.</p> <p>- Комунікативні навички: любите спілкуватися та знаходити спільну мову з різними людьми.</p> <p>- Відповідальність та уважність до деталей: це допоможе вам ефективно виконувати свої обов'язки.</p> <p><br /></p> <p>Що ми пропонуємо:</p> <p>- Графік: з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 19:00.</p> <p>- Комфортні умови праці</p> <p>- Можливості для професійного розвитку: постійні навчання та тренінги.</p> <p>- Конкурентна плата: ваша праця буде гідно оцінена.</p> <p><br /></p> <p>Ваші обов'язки:</p> <p>- Надання технічної підтримки користувачам</p> <p>- Консультації клієнтів: поради щодо використання наших послуг.</p> <p>- Вирішення технічних питань: знаходження рішень для будь-яких технічних проблем.</p> <p><br /></p> <p>Чому варто приєднатися до нас?</p> <p>Ми команда, яка цінує креативність та інновації.</p> <p>- Професійний розвиток: ми інвестуємо в наші таланти та допомагаємо їм рости.</p> <p>- Приємна атмосфера: ви будете працювати з людьми, які підтримують та надихають.</p> <p><br /></p> <p>Не маєте досвіду? Це не проблема – ми всього навчимо! Головне – ваше бажання працювати та розвиватися разом з нами.</p> <p><br /></p> <p>Готові приєднатися до нашої команди?</p> <p>Пишіть нам для деталей та почнемо цей шлях разом!</p> <p><br /></p> <p>Ми чекаємо на вас!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з туризму Квитки у літо 12000 грн.
Інспектор відділу кадрів Концерн «Городские теплов... 15000 грн.
Офіс-менеджер Сиа-телеком 15000 грн.
Business Assistant Wild Wild Leads договірна
Service Coordinator Front Desk Helpers 40000 грн.
Менеджер з продажу кондитерських виробів Фабрикант 15000 грн.
Працівник в відділ маркетингу CrestWave 25000 грн.
Помічник керівника Похмурська-Панів Г.М. 25000 грн.
Диспетчер - оператор таксі Таксі «ГЛОБАЛ» 12000 грн.
Асистент лікаря УЗД Медичний Центр «Гамета» 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: