Вакансія IT Support Engineer, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота IT Support Engineer (Playrix, компания). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансія: IT Support Engineer (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Playrix</strong> — одна з найуспішніших компаній з розробки мобільних ігор у світі. Ми входимо трійку перших за доходами і перші серед усіх мобільних застосунків у EMEA. Наші ігри встановили 2,3 мільярда разів (третина населення Землі), щодня в них грає понад 30 мільйонів людей!</p> <p></p> <p>Ми шукаємо досвідченого та самостійного Technical Support Engineer для нашого офісу Харкові.</p> <p></p> <p><strong>Завдання:</strong></p> <ul><li>обробка запитів, що надходять, консультації користувачів;</li><li>розв'язання проблем із «залізом» і ПЗ, видача доступів, встановлення, налаштування та супровід програмного забезпечення;</li><li>супровід і налаштування робочих місць в офісі та для віддалених співробітників;</li><li>супровід локальної інфраструктури офісу;</li><li>облік руху ІТ-обладнання;</li><li>написання інструкцій по роботі з сервісами та ПЗ;</li><li>оптимізація й автоматизація поточних процесів.</li></ul><p><strong>Ми очікуємо:</strong></p> <ul><li>досвід роботи в техпідтримці або службі Service Desk від трьох років;</li><li>відмінне знання архітектури сучасних ПК і ноутбуків, навички діагностики та дрібного ремонту;</li><li>знання принципів побудови та функціонування локальних і глобальних мереж, досвід побудови й адміністрування мереж Wi-Fi;</li><li>досвід адміністрування двох операційних систем зі списку: Windows, Linux, macOS;</li><li>навички адміністрування AD і систем віртуалізації;</li><li>знання та навички роботи з системним програмним забезпеченням, його встановленням і налаштуванням: Git-клієнтів, G-Suite, продуктів Adobe/Autodesk, VPN-сервісів;</li><li>досвід написання технічної документації та інструкцій для користувачів.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Роботу з офісу в Харкові.</li><li><strong>Турбота про здоров'я та well-being:</strong></li><li>Надаємо ДМС для співробітників, їхніх партнерів і дітей, компенсуємо онлайн-сесії з психологом.</li><li>Зберігаємо 100 % зарплату під час відпустки або лікарняного без зайвих довідок. А для особливих випадків надаємо додаткові вихідні.</li><li>Підтримуємо здоровий спосіб життя та компенсуємо купівлю спортивних абонементів і підписку на фітнес-додатки.</li><li><strong>Розвиток і навчання:</strong></li><li>Оплачуємо участь у профільних конференціях і курсах, проводимо внутрішні конференції.</li><li>Пропонуємо знижки на курси англійської мови та мов країн присутності компанії.</li><li><strong>Івенти та мерч:</strong></li><li>Регулярно проводимо розважальні та робочі заходи в офлайн-режимі: зустрічі команд, великі корпоративні вечірки та лайтовіші паті в офісах.</li><li>Також регулярно проводимо розважальні конкурси, квізи, хакатони, спортивні челенджі в режимі онлайн.</li><li>Власний магазин мерчу з внутрішньою валютою, де можна купити унікальні подарунки. Валюту даруємо на значущі дати, також її можна заробити, беручи участь у заходах і брендових активностях.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Інженер-електронщик Koster, ООО договірна
Оператор консультант клієнтської підтримки Батыевка, ООО 20000 грн.
Verification Specialist Remote Blumbit 8500 грн.
Вчитель інформатики у приватну школу Game IT School Chuguev 8000 грн.
Копирайтер для заполнения сайта Кандакова Олександра Мико... 50 грн.
Інженер - монтажник систем безпеки Omega 20000 грн.
Мастер по ремонту мобильных телефонов MasterFon 35000 грн.
Full-stack Python Developer Minerva Telecom договірна
Інженер електронщик-програміст ООО «НПП КС-Мисат» договірна
SMM-помічник Greentechup 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: