Вакансія Інженер БПЛА, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Інженер БПЛА (Qubit Labs). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансія: Інженер БПЛА (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Приватне підприємство, яке займається розробкою передових БПЛА систем, шукає інженерів в свою команду.</p> <p><strong>Основні обов?язки:</strong></p> <ul><li>Перевіряти збірку БПЛА та його основних вузлів</li><li>Проводити обльоти зібраних бортів</li><li>Виявляти та виправляти помилки або конструктивні дефекти, пропонувати та втілювати покращення існуючих схем</li><li>Налаштовувати піди літакового типу</li><li>Налаштовувати піди VTOL систем</li><li>Проводити калібровку основних вузлів бортів типу крило з VTOL</li><li>Вдосконалювати існуючі конфігурації бортів</li><li>Брати участь у проектуванні нових бортів під різні задачі</li></ul><p><strong>Вміння та навички:</strong></p> <ul><li>Досконале знання Ardupilot Mission Planner Beta Flight, QGround Control, iNav буде плюсом,</li><li>Великим плюсом буде розуміння систем радіозв?язку,</li><li>Досконале налаштування БПЛА (літак, VTOL),</li><li>Налаштування та калібровка підів літакового типу,</li><li>Налаштування та калібровка підів коптерного типу (VTOL),</li><li>Розуміння аеродинаміки,</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Бронювання кваліфікованих кадрів від мобілізації,</li><li>Навчити тебе тим навичкам, яких не вистачає,</li><li>Проживання на базі підприємства у Київській області,</li><li>Харчування,</li><li>Конкурентну оплату,</li><li>Дружній колектив, в якому ти зможеш розвиватись й проявити себе,</li><li>Участь у передових розробках.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Інженер-електронщик Koster, ООО договірна
Оператор консультант клієнтської підтримки Батыевка, ООО 20000 грн.
Verification Specialist Remote Blumbit 8500 грн.
Вчитель інформатики у приватну школу Game IT School Chuguev 8000 грн.
Копирайтер для заполнения сайта Кандакова Олександра Мико... 50 грн.
Інженер - монтажник систем безпеки Omega 20000 грн.
Мастер по ремонту мобильных телефонов MasterFon 35000 грн.
Full-stack Python Developer Minerva Telecom договірна
Інженер електронщик-програміст ООО «НПП КС-Мисат» договірна
SMM-помічник Greentechup 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: