Вакансія Сантехник, монтажник оборудования бассейнов, фонтанов, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Сантехник, монтажник оборудования бассейнов, фонтанов (ФЛП Мельник Герман). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Будівництво, архітектура / Сантехник, монтажник оборудования бассейнов, фонтанов

На 25.07.2024 в нашій базі:  271 вакансій,   631 резюме

Вакансія: Сантехник, монтажник оборудования бассейнов, фонтанов (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:35000 грн
  • Місто:Вишгород
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вакансія: <strong>Сантехник - </strong>монтажник обладнання басейнів, фонтанів</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Місце роботи: Вишгород</strong></p> <p>Компанія шукає сантехніка, монтажника обладнання басейнів / фонтанів для приєднання до нашої команди. </p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Монтаж трубопроводу ПВХ;</li><li>Монтаж, налаштування та обслуговування обладнання для басейнів і фонтанів;</li><li>Проведення діагностики та виправлення дефектів чи поломок у системах та обладнанні;</li><li>Виконання ремонтних робіт та заміна окремих елементів;</li><li>Встановлення та підключення систем: фільтрів, насосів, освітлення, уф ламп, станцій хімдозацій, інших;</li><li>Сервісне обслуговування басейнів, фонтанів, водойм;<br /></li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи сантехніком від 2 років, або монтажником обладнання басейнів чи фонтанів;</li><li>Знання сучасних технологій та методів монтажу сантехніки;</li><li>Вміння читати та розуміти технічні креслення;</li><li>Володіння різними інструментами та обладнанням;</li><li>Вміння працювати як самостійно, так і в команді;</li><li>Відповідальність, аккуратність та пунктуальність;</li><li>Бажання постійно розвиватися та вдосконалювати свої навички;</li></ul><p><strong>БАЖАНО</strong> мати водійське посвідчення з досвідом керування ТЗ</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентну заробітну платню, яка відповідає вашим навичкам і досвіду;</li><li>Офіційне працевлаштування;</li><li>Проживання біля роботи</li><li>Можливість професійного зростання та кар'єрного розвитку;</li><li>Роботу в стабільній компанії з великим досвідом на ринку;</li><li>Приємний та дружній колектив.</li></ul><p>Якщо ви маєте досвід у монтажі сантехніки чи обладнання для басейнів і фонтанів, володієте необхідними навичками та маєте бажання приєднатися до нашої команди, будь ласка, надсилайте своє резюме з описом досвіду роботи та фото!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Зварювальник ІСМ Промінь ТОВ 25000 грн.
Монтажники зовнішніх мереж ЗАТ "Будинженермережа-2" 20000 грн.
Різноробочий ЗАТ "Будинженермережа-2" договірна
Електрик ПрАТ АКА договірна
Інженер енергетик кошторисник ,конструктор щитового обладнан... Группа Компаний ЭРА 27000 грн.
Сантехнік Доступне житло 50000 грн.
Електрик - монтажник Доступне житло 50000 грн.
Гіпсокартонщик Доступне житло 50000 грн.
Плиточник Доступне житло 50000 грн.
Кровельщик (Бригада) Доступне житло 60000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: