Вакансія Офіс-менеджер, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Офіс-менеджер (Агенство нерухомості «Шлях додому» (ФОП Іванчук Н.П.)). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансія: Офіс-менеджер (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">В зв’язку з розширенням нашої діяльності, ми шукаємо офісного працівника.<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr"><strong>Обов’язки:</strong><br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Адміністративна робота з договорами;<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Робота с первинними бухгалтерськими документами ;<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Контроль первинних фінансових документів (повернення видаткових накладних від постачальників);<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Прийом, відправлення, облік вхідної та вихідної кореспонденції;<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Формування рахунків та відправка замовникам;<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Контроль та забезпечення життєдіяльності офісу.<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Відповідає на телефонні дзвінки, e-mаil фіксує їх в CRM.<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr"><strong>Вимоги:</strong><br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Бажано (<strong>не обов’язково</strong>) досвід роботи на аналогічній посаді за одним або декількома напрямками<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Вміння працювати початковий рівень з MS Office, Exсel;<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Відповідальність, оперативність, аналітичне мислення, організованість, самодисципліна, комунікабельність.<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Системність мислення, висока швидкість навчання;<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Висока працездатність, уважність, ;<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Бажання вчитися та працювати.<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr"><strong>Умови роботи:</strong><br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">пн.-пт., (віддалений формат роботи НЕ передбачений);<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">стабільна та своєчасна виплата заробітної плати (заробітна плата за результатами співбесіди);<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">дружній колектив.<br /></p> <p> </p> <p dir="ltr">Ми пропонуємо вам можливість приєднатися до нашої команди, яка працює на благо суспільства та змінює життя людей. У нас ви зможете розвиватися та отримувати нові навички, мати великий вплив на роботу організації та отримувати конкурентну зарплату.<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з туризму Квитки у літо 12000 грн.
Інспектор відділу кадрів Концерн «Городские теплов... 15000 грн.
Офіс-менеджер Сиа-телеком 15000 грн.
Business Assistant Wild Wild Leads договірна
Service Coordinator Front Desk Helpers 40000 грн.
Менеджер з продажу кондитерських виробів Фабрикант 15000 грн.
Працівник в відділ маркетингу CrestWave 25000 грн.
Помічник керівника Похмурська-Панів Г.М. 25000 грн.
Диспетчер - оператор таксі Таксі «ГЛОБАЛ» 12000 грн.
Асистент лікаря УЗД Медичний Центр «Гамета» 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: