Вакансія Повар в ресторан с Узбекской кухней, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Повар в ресторан с Узбекской кухней (Wils). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Повар в ресторан с Узбекской кухней

На 25.07.2024 в нашій базі:  271 вакансій,   631 резюме

Вакансія: Повар в ресторан с Узбекской кухней (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:88000 грн
  • Місто:Німеччина
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Срочно</strong></p> <p></p> <p><strong>ВАКАНСИЯ</strong> – Повар в ресторан с Узбекской кухней (1-2 семейных пары)</p> <p>ID: 1459</p> <p></p> <p><strong>Только для семейных пар, граждане Узбекистана.</strong></p> <p></p> <p><strong>Страна, город</strong> – Германия, Дорн-Дюркхайм.</p> <p><strong>Заработная плата</strong> – от 2000€/мес (точную сумму работодатель скажет на собеседовании).</p> <p><strong>График работы:</strong> Ср.-Вс. (8-10 час/день), Пн.-Вт. - выходные.</p> <p></p> <p><strong>ДОКУМЕНТЫ</strong>: рабочая виза/ карта побыта/ ВНЖ.</p> <p><strong></strong></p> <p><strong>Жильё</strong> - 10€/сутка (квартира, по 1 семейной паре в комнате)</p> <p><strong>Доезд к работе </strong>- предоставляют автомобиль (бесплатно) или доезд на общественном транспорте (оплата по договоренности).</p> <p><strong>Рабочую одежду</strong> - предоставляют.</p> <p></p> <p><strong>ОБЯЗАННОСТИ:</strong></p> <ul><li>Приготовление блюд узбекской кухни (плов, лагман) в соответствии с рецептами и стандартами качества ресторана;</li><li>Подготовка заготовок.</li></ul><p><strong>ТРЕБОВАНИЯ:</strong></p> <ul><li>Опыт работы на кухне - от 5 лет;</li><li>Знание узбекских продуктов, методы приготовления и традиционные рецепты;</li><li>Способность к творческому подходу при приготовлении блюд, адаптация традиционных рецептов к современным тенденциям;</li><li>Строгое соблюдение санитарных норм и правил безопасности при приготовлении пищи;</li><li>Поддержка чистоты и порядка на рабочем месте;</li><li>Виза/ВНЖ /Карта побыта.</li></ul><p><strong>По приезду в город Вас встретят и проведут необходимый инструктаж.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>ЗАИНТЕРЕСОВАЛА ВАКАНСИЯ? </strong></p> <p>Менеджер компании «WILS» предоставит Вам профессиональную консультацию.</p> <p><strong>ЗВОНИТЕ</strong> прямо сейчас, чтобы узнать подробности первыми</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Офіціант в ресторан готелю Готель Еней 12000 грн.
Посудомийка-прибиральниця Готель Еней 9000 грн.
Покоївка з можливістю проживання Готель Еней 15000 грн.
Кухар з можливістю проживання Готель Еней 18000 грн.
Адміністратор- Касир Барвінок С.В. 18000 грн.
Господиня Барвінок С.В. 18400 грн.
Буфетчик в їдальню санаторію-профілакторію НЮАУ ім. Ярослава Мудрого 12000 грн.
Двірник та Прибиральниця (сімейна пара) ОСББ «Білицька 18» договірна
Двірник ОСББ «Білицька 18» договірна
Прибиральниця ОСББ «Білицька 18» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: