Вакансія Комплаєнс-менеджер, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Комплаєнс-менеджер (Cardif). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансія: Комплаєнс-менеджер (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:45000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <p>Повна вища освіта у галузі економіки, менеджменту або права;<br /></p> <p>Досвід роботи в фінансових установах за напрямами комплаєнс, операційні ризики, внутрішній аудит, фінансовий моніторинг</p> <p>Вільне володіння англійською мовою.</p> <p>Обов'язки: <br />Управління комплаєнс-ризиком та ризиком репутації компанії;</p> <p>Впровадження та контроль внутрішніх процедур з питань комплаєнс та дотримання норм законодавства;</p> <p>Контроль ділових відносин компанії з клієнтами та контрагентами з метою запобігання участі компанії в незаконних операціях;</p> <p>Управління ризиками, пов'язаними з конфліктом інтересів; </p> <p>Контроль відповідності нормам кодексу корпоративної поведінки; </p> <p>Протидія корупції; </p> <p>Впровадження та контроль політики захисту інтересів клієнтів;</p> <p>Висновки комплаєнс щодо нових продуктів та видів діяльності;</p> <p>Проведення навчань працівників компанії з питань комплаєнс;</p> <p>Взаємодія та координація перевірок (аудит, інспекції регулятора та представників міжнародної групи);</p> <p>Здійснення контролів, пов'язаних із запобіганням легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню терористичної діяльності;</p> <p>Звітність до Державної Служби Фінансового Моніторингу; </p> <p>Звітність до Національного Банку України; </p> <p>Підготовка документів для комітетів; </p> <p>Звітність до Управління Комплаєнс міжнародної фінансової групи.</p> <p>Умови: </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Регіональний менеджер із залучення клієнтів Кит-групп 60000 грн.
Кассир в пункт обмена валют ООО "ФК АБСОЛЮТ ФИНАНС ГР... 17600 грн.
Касир в пункт Обміну Валют Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
TechOps Nataliia Shypelyk Recruit... 60000 грн.
Оцінювач бізнесу та нематеріальних активів (2.1, 2.2) ГК Парето 50000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 16500 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Помічник відділу фінансів (Лівий берег) Wanted 22000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: