Вакансія Менеджер з онлайн-продажів (спеціаліст з організації продажів), Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Менеджер з онлайн-продажів (спеціаліст з організації продажів) (Os.Eko). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії IT, WEB фахівці / Менеджер з онлайн-продажів (спеціаліст з організації продажів)

На 30.05.2024 в нашій базі:  269 вакансій,   626 резюме

Вакансія: Менеджер з онлайн-продажів (спеціаліст з організації продажів) (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>? Про компанію:</p> <p>Ми — лідер у наданні якісних послуг в IT-сфері та інженерних системах. З ростом бізнесу ми розширюємо асортимент продукції, що пропонується нашим клієнтам.</p> <p>? Спільно з нашими партнерами, СмартСистем, ми працюємо над найкращими рішеннями для наших клієнтів, об'єднуючи досвід та новітні технології.</p> <p>? Обов'язки:</p> <p>Професійне обслуговування клієнтів та консультації щодо продукції;</p> <p>Організація документації та ведення звітності;</p> <p>Взаємодія з постачальниками: аналіз прайс-листів, комунікація з менеджерами;</p> <p>Розміщення продукції на маркетплейсах та сайтах;</p> <p>Активна робота в соціальних мережах для просування продукції;</p> <p>Підготовка замовлень до відправки та координація самовивозу товару.</p> <p>? Вимоги:</p> <p>Технічна грамотність, знання комп'ютерної техніки;</p> <p>Відмінне володіння українською мовою, досвід у сфері бізнес-документації;</p> <p>Впевнене володіння MS Word, Excel;</p> <p>Наявність особистого автомобіля (компенсація амортизації);</p> <p>Навички роботи з графічними редакторами;</p> <p>Досвід роботи з маркетплейсами.</p> <p>? Ми пропонуємо:</p> <p>Гнучкий графік роботи (ПН-ПТ, 09:00-18:00);</p> <p>Зручне розташування офісу (5 хвилин від метро «Контрактова площа»);</p> <p>Можливості для кар'єрного росту та професійного розвитку;</p> <p>Обіди в офісі;</p> <p>Компенсація витрат на спортзал;</p> <p>Оплачувані лікарняні та відпустки.</p> <p>? Зв'яжіться з нами:</p> <p>Надсилайте своє резюме, або звертайтеся за номером +380975366263.</p> <p>Viber: +380674923241</p> <p>Telegram: вже чекаємо на ваше резюме! Приєднуйтеся до нашої команди та ростіть разом з нами! ??</p> <p>? Відвідайте наш TikTok

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Аналітик 1С/BAS Всеукраїнські системи упр... договірна
Системний адміністратор Крафтмаєр 30000 грн.
Дизайнер графічних робіт Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Інженер з програмного забезпечення комп'ютерів Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Технік з обслуговування комп'ютерів Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Вчитель інформатики Вінницький обласний центр... 9000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: