Вакансія Продавець, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Продавець (Ласо М'ясо). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансія: Продавець (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong><strong>М</strong><strong>ережа магазинів Ласо М’ясо </strong><strong>запрошує </strong><strong>в дружній колектив касира-</strong><strong>продавця</strong></strong></p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>графік роботи 2/2 дні,</li><li>офіційне працевлаштування,</li></ul><p><strong>Що потрібно буде робити :</strong></p> <ul><li>ввічливо обслуговувати та консультувати покупців;</li></ul><ul><li>робити викладку товару,</li></ul><ul><li>контролювати якість та терміни придатності;</li></ul><ul><li>дотримуватись санітарних норм;</li></ul><ul><li>виконувати стандарти роботи.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>роботу у великій та стабільній компанії;</li></ul><ul><li>своєчасну заробітну плату 2 рази на місяць;</li></ul><ul><li>графік роботи 2/2 з 8.00 до 22.00;</li></ul><ul><li>уніформу за рахунок компанії;</li></ul><ul><li>офіційне працевлаштування;</li></ul><ul><li>можливість кар'єрного росту;</li></ul><p><strong>Що ми очікуємо від кандидата:</strong></p> <ul><li>відповідальне ставлення до своїх обовязків;</li></ul><ul><li>досвід роботи з продовольчими товарами;</li></ul><ul><li>обслуговувати за стандартами компанії;</li></ul><ul><li>порядність та чесність.</li></ul><p>Якщо Вас зацікавила дана вакансія, надсилайте резюме або звертайтесь — контакна особа: Анастасія ...</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор торгового офісу Ретевіа 8000 грн.
Менеджер по продажах Підприємство "Квартет-М" 25000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Продавець в продуктовий магазин (житло) м. Вишгород Київська... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (житло) м. Вишгород Київська... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець у Вишгород (Надаємо житло) ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець в продуктовий магазин (Надаємо житло) м. Вишгород ... ФЛП Хилько Т.М. договірна
Продавець ФЛП Хилько Т.М. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: