Вакансія Бухгалтер виробничого підприємства, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Бухгалтер виробничого підприємства (ПрАТ «Харчопродпакування»). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Бухгалтер виробничого підприємства

На 24.04.2024 в нашій базі:  269 вакансій,   627 резюме

Вакансія: Бухгалтер виробничого підприємства (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>БУХГАЛТЕР виробничого підприємства (харчове виробництво, оптова торгівля, ЗЕД, посередницькі послуги).</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги: </strong><br /></p> <ul><li>Знання бухгалтерського обліку виробничого підприємства.</li> <li>Знання діловодства, кадрового обліку.</li> <li>Досвід роботи не менше 2 років. Впевнений користувач ПК (1С: підприємство УТП 8.3, Word, Excel, система електронного документообігу «M.E.Doc»).</li> <li>Вимоги до особистих якостей: комунікабельність, відповідальність, дисциплінованість, цілеспрямованість, високий рівень самоорганізації.</li> </ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>введення та контроль надходження первинних документів,</li> <li>формування актів наданих послуг, оприбуткування сировини та списання її у виробництво,</li> <li>контроль ведення партійності списання сировини, взаємозаліки з клієнтами (акти звіряння),</li> <li>ведення обліку з податкового кредиту,</li> <li>формування даних для декларації з ПДВ,</li> <li>виписування довіреностей,</li> <li>проведення банківських виписок,</li> <li>відправлення кореспонденції клієнтам,</li> <li>замовлення канцтоварів та хоз. товарів.</li> </ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Повна зайнятість, офіційне оформлення.</li> <li>Заробітна плата за результатами співбесіди</li> <li>Місце роботи: м. Київ, р-н Деміївської площі</li><li>З/П 15000 грн/місяць.<br /></li> </ul><p><strong>Контактна особа: Вікторія Володимирівна Ускова.<br /></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер ЧАО «Днепрометаллсервис»... 17000 грн.
Головний бухгалтер Граніт ЛТД 23000 грн.
Бухгалтер по реалізації Версия Люкс 17000 грн.
Бухгалтер виробничого підприємства ПрАТ «Харчопродпакування» 15000 грн.
Помічник бухгалтера, менеджера ФОП Левко П. Л. 22000 грн.
Касир оператор 1С Фудсторія 19000 грн.
Головний бухгалтер Sensar Development договірна
Помічник бухгалтера Агротехкомплекс договірна
Єдиний бухгалтер ресторану (Печерський р-н) Рекрутингова агенція Форт... договірна
Головний бухгалтер, начальник відділу бухгалтерського обліку... Адміністрація Соборного р... 19000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: