Вакансія Працівник складу зоотоварів у Польщі, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Працівник складу зоотоварів у Польщі ( OTTO Work Force). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Логістика, доставка, склад / Працівник складу зоотоварів у Польщі

На 27.02.2024 в нашій базі:  241 вакансій,   624 резюме

Вакансія: Працівник складу зоотоварів у Польщі (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:43200 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Долучись до роботи на сучасному складі! Супер премії чекають на тебе! </strong></p> <p><strong>Стань частиною динамічної команди! Приєднуйся до нашої компанії, яка є частиною престижної міжнародної логістичної групи, та розпочни працювати з продуктами для домашніх тварин уже сьогодні!</strong><strong><br /></strong></p> <p><strong>Місце роботи: </strong>Krosno Odrza?skie (Кросно Оджанське), Польща</p> <p><strong>Тип договору: </strong>Договір доручення </p> <p></p> <p><strong>Що ми пропонуємо?</strong></p> <ul><li>Привабливу ставку аж 33 зл. брутто/ голину!</li><li>Роботу в дружній та згуртованій команді. </li><li>Аванси на зарплату за твоїм запитом.</li><li> Безкоштовний робочий одяг. </li><li>Щедрі премії – навіть до 3000 злотих! </li><li>Безкоштовні перекуси та ситні обіди щоп’ятниці. </li><li> Можливість отримання сертифікату на навантажувачі завдяки професійному навчанню. </li></ul><p><strong>Основні обов’язки: </strong></p> <ul><li>Комплектація замовлень за допомогою сканера на електричному візку. </li><li>Пакування зоологічних продуктів та їх підготовка до відправки. </li><li>Складання картонних коробок для пакування. </li></ul><p><strong>Графік роботи: </strong>гнучкі зміни - 10 годин на день, 5 днів на тиждень або з 5:00 до 15:00/з 15:00 до 01:00, 4 робочих дні та 2 вихідних. </p> <p></p> <p><strong>Кого ми шукаємо? </strong></p> <ul><li>Відданих, сумлінних людей, готових працювати у змінному режимі.</li><li>Людей, бажаючих набути досвіду та розвиватися. </li></ul><p><strong>Які перші кроки? </strong></p> <ul><li>Простий логічний та математичний тест.</li><li>Безкоштовне навчання на навантажувачі, проведене вашою мовою. </li></ul><p><strong>Це твій шанс заробити гроші та набути нових навичок! Приєднуйся до нашої команди та почни свою пригоду у світі логістики. Подавай заявку вже сьогодні, отримай стабільне працевлаштування в Польщі та підтримку наших досвідчених консультантів.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p> Ліцензія з посередництва у працевлаштуванні за кордоном серії АЕ № 35414606 від 18.04.2014 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ОБОВ'ЯЗОК: Ми хочемо, щоб ви знали, що Адміністратором персональних даних є OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Ваші дані будуть оброблятися Адміністратором персональних даних з метою підбору персоналу, тобто в процесі пошуку відповідних кандидатів для працевлаштування або рекомендації їх нашим клієнтам. З повним змістом інформаційного зобов'язання можна ознайомитися на сайті ОТТО</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Курьер со своим авто ФОП Бабич Тарас Вікторови... 15000 грн.
Керівник відділу продажу Viking Trans 26650 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: