Вакансія Робітник упаковки напівфабрикатів, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Робітник упаковки напівфабрикатів (Легат). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Виробництво / Робітник упаковки напівфабрикатів

На 27.02.2024 в нашій базі:  241 вакансій,   624 резюме

Вакансія: Робітник упаковки напівфабрикатів (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:33990 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Упаковка напівфабрикатів</strong></p> <p>На завод з виробництва напівфабрикатів (рибні палички, котлетки в паніровці) потрібні робітники.</p> <p>На підприємстві немає свіжої риби – специфічний запах відсутній!</p> <p>Виготовлення продукції та упаковка готової продукції.</p> <p>Основні обов'язки: виробництво та упаковка продукції в картонні коробки, зважування упаковок, сортування продуктів, маркування упаковок.</p> <p>Обов'язки чоловіків: чоловіки з виробництва беруть він фізичні обов'язки, укладають коробки на палети, допомагають жінкам!</p> <p>Одяг видається верхній - чоботи, куртка, штани - нижній одяг потрібен свій.</p> <p>робота в цеху від +6 до +10</p> <p>Реково Гурне (50 км від Гданська)</p> <p>До 55 років</p> <p>19 зл/год пн - пт, по 8-12 годин, у 2 зміни можлива робота у суботу або в неділю</p> <p>Беремо з дітьми від 10 років. Оплата за дитину - 650 злотих</p> <p>ЖИТЛО безкоштовно, 13.50 зл/добу за комунальні Житло - будинок, неподалік підприємства - 15-20 хвилин пішки. Кімнати по 2-4 особи. Є все потрібне. До магазинів 15 хв пішки.</p> <p>. Потрібна санітарна книжка + мед.комісія – 280 зл. Вираховуємо з першої зарплати. Аванс можливий після відпрацювання 2 тижнів - 300 зл.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Мастер по обработке камня ФЛП Гладнев С. Е. 35000 грн.
Мастер по обработке камня кварцевик ФЛП Гладнев С. Е. 30000 грн.
Пекар формувальник Baker market 16500 грн.
Рихтовщик Карекс 50000 грн.
Інженер з якості (кондитерська фабрика) Трюфф Роял договірна
Столяр Ярешко Вадим Николаевич 10000 грн.
Різноробочий на виробництво 20?000 грн ВОЛФ 20000 грн.
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірна
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірна
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: