Вакансія Помічник кухаря, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Помічник кухаря (ООО «Рейкарц хотел менеджмент»). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

Вакансія: Помічник кухаря (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий

Загальна інформація про вакансію


<p>Один з кращих готелів Івано-Франківська <strong>«Reikartz Парк Готель»</strong>, що є частиною найбільшої в Україні мережі готелів<strong>«Reikartz Hotel Group»</strong>, що надає послуги високого рівня у сфері гостинності, працює згідно з Європейськими стандартами обслуговування гостей, оголошує відкритим пошук на вакансію <strong>«Помічник кухаря» </strong></p> <p><strong>Функціональні обов’язки: </strong></p> <ul><li>робота на кухні;</li> <li>допомога в приготування страв;</li> <li>дотримання стандртів роботи на кухні. </li> </ul><p><strong>Умови роботи: </strong></p> <ul><li>стабільна висока заробітна плата +%;</li> <li>можливість професійного росту та кар'єрного розвитку;</li> <li>робота в команді професіоналів;</li> <li>графік роботи позмінний. </li> </ul><p><strong>Вимоги</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>досвід роботи обов’язково;</li> <li>бажання навчатися та розвиватися в ресторанній сфері;</li> <li>вміння працювати в команді.</li> </ul><p>Ми високо цінуємо внесок кожного співробітника і пропонуємо розвиватися разом з компанією <strong>«</strong><strong>Reikartz Hotel Group». </strong></p><strong>Свій відгук без резюме ви можете залишити: </strong><strong>ReikartzJobBot</strong> <p><strong>Ми обов’язково з вами зв’яжемося.</strong> </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Повар на салаты LageGroup 33750 грн.
Кондитер LageGroup 40000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Уборщица в Киев ФОП Сечевая Н. А. договірна
Офіціант (готелі Іспанії) Connect Abroad Corporatio... 12950 грн.
Пекарь-кондитер на цукерню в Польше USPI Work 26000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: