Вакансія Програміст баз даних, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Програміст баз даних (ГК НОВААГРО). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії IT, WEB фахівці / Програміст баз даних

На 27.01.2022 в нашій базі:  41 вакансій,   718 резюме

Вакансія: Програміст баз даних (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Група компаній NOVAAGRO — одна з провідних компаній аграрної галузі Харківського регіону.</strong></p> <p><br /></p> <p>Компанія є членом Європейської бізнес асоціації, Всеукраїнської громадської організації «Українська аграрна конфедерація», Міжрегіонального союзу птахівників і кормовиробників України.</p> <p dir="ltr"><br /></p> <p dir="ltr">Ми на ринку більше 10 років і зарекомендували себе, як прекрасний роботодавець, який розуміє, що персонал - це головний ресурс компанії.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>ГК НОВААГРО</strong> запрошує до своєї команди <strong>Програміста баз даних</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Розглянемо кандидата з мінімальним досвідом роботи, з розумінням програмування та з великим бажанням навчатися</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li dir="ltr">досвід програмування в середовищі 1С;</li><li dir="ltr">розуміння технічної документації;</li><li dir="ltr">відповідальний підхід до виконуваних завдань;</li><li dir="ltr">вміння працювати в команді;</li><li dir="ltr">стресостійкість, пунктуальність, комунікабельність.</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li dir="ltr">підтримка існуючих конфігурацій;</li><li dir="ltr">доопрацювання існуючих об'єктів конфігурацій;</li><li dir="ltr">написання зовнішніх звітів, друкованих форм та обробок;</li><li dir="ltr">налаштування обміну даними між базами на платформі 1С за допомогою конфігурації "Конвертація даних";</li><li dir="ltr">аналітична робота та консультування користувачів;</li><li dir="ltr">адміністрування баз даних.</li></ul><p><strong>Умови праці:</strong></p> <ul><li dir="ltr">офіційне працевлаштування;</li><li dir="ltr">5-денний робочий тиждень, з 9:00 до 18:00;</li><li dir="ltr">можливість професійного розвитку;</li><li dir="ltr">офіс у центрі міста;</li><li dir="ltr">корпоративні заходи.</li></ul><p>Резюме надсилайте на адресу<strong>: по телефону:<strong> <strong>057-341-42-07 Ізабелла</strong></strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Dart Flutter Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Frontend Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
PHP Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Front-end React Developer UKEESS Software House договірна
Clojure Developer UKEESS Software House договірна
Консультант 1С Астэр-консалтинг 30000 грн.
Aдминистратор сайта Антропос-логос-фільм 25000 грн.
Викладач англійською мовою ІТ-дисціплин Міжнародний європейський ... 15000 грн.
Інженер з сервісного обслуговування ТОВ «ТИСО-ПРОДАКШИН» договірна
Support operator (Spanish and Portugese, Italian, Deutch) Рекрутинговое агентство Ф... 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: