Вакансія Менеджер з нерухомості (розглянемо без досвіду роботи), Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Менеджер з нерухомості (розглянемо без досвіду роботи) (АН Park Lane). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Нерухомість та страхування / Менеджер з нерухомості (розглянемо без досвіду роботи)

На 21.09.2023 в нашій базі:  236 вакансій,   880 резюме

Вакансія: Менеджер з нерухомості (розглянемо без досвіду роботи) (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У зв’язку з розширенням у <strong>АН “Park Lane”</strong> триває відбір кандидатів на посаду <br /></p> <p><strong>“Менеджер з оренди та продажу нерухомості</strong><strong>”</strong></p> <p>Якщо Ти шукаєш цікаву та прибуткову роботу у чудовому колективі із перспективою кар'єрного зростання, “Park Lane” надає Тобі таку змогу ! </p> <p>Ми знаємо ринок нерухомості Києва та Київської області з середини та знайомі з його особливостями .</p> <p></p> <p>З/П 25 000 — 85 000 ? Дохід від 1000 у.о. (% від угод)</p> <p>Київ. Вул. Ярославів Вал, 6р-н. Шевченківський. Метро Золоті ворота.</p> <p></p> <p><strong>Тобі однозначно до нас, якщо:</strong></p> <ul><li>ти маєш досвід праці в телефонних продажах, сфері послуги або нерухомості;</li><li>хочеш розвиватися професійно;</li><li>ти дисциплінований, комунікабельний, цілеспрямований, бажаєш працювати, а найголовніше — вчитися , тоді ми чекаємо на тебе.</li></ul><p><strong>Від нас:</strong></p> <ul><li>первинне навчання (теорія разом з практикою)</li><li>сучасне робоче місце в комфортному офісі;</li><li>актуальна база даних;</li><li>рекламна , юридична підтримка.</li></ul><p><strong>Що буде входити в Твої обов’язками ?</strong></p> <ul><li>проведення переговорів з клієнтами;</li><li>підбір в базі даних об'єктів нерухомості;</li><li>організація переглядів.</li></ul><p>На сьогоднішній день працівники нашої компанії мають найвищий рівень кваліфікації у сфері нерухомості!</p> <p><strong>Якщо Ти бажаєш реалізуватись у даній професії , відправляй своє резюме та ми обов’язково зв’яжемось з Тобою!</strong></p> <p> <strong>З повагою, Марія!</strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу нерухомості Метраж 40000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості, ріелтор (Приморський район) АН «Юго-Запад» 16000 грн.
Ріелтор, Менеджер з продажу землі, комерції (з навчанням) АН «Юго-Запад» 20000 грн.
Рієлтор, менеджер з продажу нерухомості АН «Юго-Запад» 15000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості, рієлтор Агенство недвижимости «Br... 50000 грн.
Рієлтор, брокер, менеджер, експерт з оренди нерухомості Агенство недвижимости «Br... 50000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості, рієлтор Агенство недвижимости «Br... 30000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості КомфортБудПлюс договірна
Юрист в сфере недвижимости Билдинвестгрупп 15000 грн.
Менеджер з продажу, керівник менеджерів ФОП Волинець Дмитро Григо... 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: