Вакансія Разнорабочий на завод INDESIT, Польша, Івано-Франківськ. Пошук роботи в Івано-Франківську - Робота Разнорабочий на завод INDESIT, Польша (ПП Термоакустика Агенство по працевлаштуванню). Шукаю роботу в Івано-Франківську.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Івано-Франківську є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Івано-Франківську в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Івано-Франківську або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Івано-Франківську!

вакансії Івано-Франківську / вакансії Виробництво / Разнорабочий на завод INDESIT, Польша

На 24.03.2023 в нашій базі:  172 вакансій,   855 резюме

Вакансія: Разнорабочий на завод INDESIT, Польша (в Івано-Франківськ)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Виробництво побутової техніки місто ЛОДЗЬ, ВРОЦЛАВ, РАДОМСЬКО. <br /><br />Індезіт Американська машинобудівна компанія, один із найбільших виробників побутової техніки в Європі, шукає працівників на виготовлення пральних машинок, холодильників, кухонних плит. <br />Обов'язки: Відповідно до технологічних карт, робітник здійснює монтаж складових частин для пральних машин, сушарок, морозильних камер, кухонних плит. <br /><br />Вимоги: без досвіду роботи, біометрія або віза мінімум 2-3 міс, паспорт біометричний. Чоловіки, жінки, пари до 64 років, без знання мови.<br /><br />16 зл/година нетто (на своєму житлі ставка 17 зл/година), 2 зміни по 10-12 годин з понеділка по п'ятницю кількість годин залежить від відділу, деякі суботи робочі. Безкоштовне проживання, на своєму житлі ставка 17 зл нетто. Umowa zlecenie (умова злеценіє) безкоштовний проїзд до роботи (повертаємо вартість проїзного на місяць до зарплати за наявності квитанції). Зарплата до 20 числа на рахунок у банку за попередній місяць; Робоча форма, взуття видається безкоштовно. <br />www.youtube.com/watch?v=uXnbjYAEwKU<br /><br />  067 322 04 47; 093 05 20 853 - Viber</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Слюсар-ремонтник ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Майстер зміни ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Укладальник хлібобулочних виробів ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Инженер-электрик(Энергетик) Группа Компаний ЭРА 17000 грн.
Электромонтажник сборщик щитового оборудования слесарь Группа Компаний ЭРА 18000 грн.
Хімік-аналітик ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Формовщик колбасных изделий Смачна справа 600 грн.
Специалист участка термической обработки мясных изделий. Смачна справа 800 грн.
Укладальник монтажник гумових покриттів Захід-Мастерфайбр 10000 грн.
Комірник тари ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: