Персонал Івано-Франківськ: резюме та пошук співробітників в Івано-Франківську, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Івано-Франківську швидко, шукаю резюме в місті Івано-Франківськ.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Івано-Франківську. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Івано-Франківську, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Івано-Франківську!

Резюме: Рекрутер удаленно (Івано-Франківськ)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Івано-Франківськ
 • Досвід роботи: 0 рок. 10 міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • старший інспектор відділу кадрів ПрАТ «Домінік»

  Повний цикл ведення кадрів згідно Законодавства (800 чоловік). Формування пакету документів про прийняття, переведення, звільнення працівників; ведення та формування особових справ; оформлення та ведення обліку всіх видів відпусток (щорічні, без збереження з/п, соціальні, додаткові), надання повідомлення про прийняття на роботу в ДФС; оформлення штатного розпису; внесення в програмне забезпечення інформації про працівників; внесення записів в трудові книжки; ведення обліку відпусток, виконання доручень керівника, ведення табелю обліку робочого часу. Видача довідок з місця роботи на вимогу працівників.

 • начальник відділу кадрів ПП "Еверест"

  Проведення телефонних інтерв'ю, проведення співбесід з кандидатами;

  Прийом, переведення, звільнення співробітників.

  Оформлення та ведення обліку всіх видів відпусток (щорічні, без збереження з/п, соціальні, додаткові),облік лікарняних листів, розрахунок страхового стажу.

  формування та ведення особових справ працівників, внесення змін, пов’язаних з трудовою діяльністю. Формування та перевірка табелів обліку робочого часу співробітників. Ведення баз даних співробітників в 1С. Складання та подання кадрової звітності. Ведення і зберігання кадрової документації.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: